Yönetim Asistanı İnternet Web Tanıtımı Telefon Altyapısı Kullanıcı Girişi Ana Sayfa
 
İrtibat
Eposta:

Site Yönetim Asistanı Yazılımı.

Site yaşantısında, apartmana göre daha fazla olanaklar mevcuttur. Siteye göre değişmekle beraber otopark, güvenlik, telefon, görüntülü diafon, internet altyapıları, tamir ve bakım ekipleri, havuz, kafeterya, spor tesis ve alanlarının işletilmesi profesyonel ekipleri ve araçları gerekli kılmaktadır.

SüperServis Site yönetimine yardımcı olmak, işlerini kolaylaştırmak ve kurumsallaştırmak amacıyla Site Yönetim Otomasyonu konusunda hizmet vermektedir. Bu sayede, siteye yatırım yapmış olanların değerlerinin artmasını ve sitenin güncelliğini korumasını sağlar.

Site Yönetim Asistanı yazılımımız günün şartlarına göre devamlı geliştirilmekte olup test ortamına GİRİŞ yapabilirsiniz.


Altyapı Çalışmaları

Altyapı tesis etme konusunda site içi telefon santralı, internet altyapısı kurulumu hizmetleri verilmektedir.

Site içi kurulan santrallerde arayan aboneyi gösteren altyapılar tercih edildiğinden, rahatsız edebilecek telefonların kimin tarafından edildiği bilinebilmektedir.

Site içi telefon santrali maliyetleri azaltmaktadır:
1. Gelen ziyaretçi veya servis elemanının, siteye kabulü amacıyla, güvenliğin ev sakinine bildirmek için açtığı telefonlar,
2. Ev sakininin yönetim veya site içi işletmelere açtığı telefonlar,
3. Ev sakinlerinin site içinde birbiri arasında yaptığı görüşmeler.

Arayanı bilebilmek için bunu gösteren telefon ahizesi kullanılmalıdır. Aynı zamanda ev içi santral kurularak evdeki birden fazla hat santralda toplanabilir. Bu konuda sunduğumuz alternatifleri görmek için tıklayınız.

Yaptığınız yatırımın değerinin artması sizin elinizde. Yatırımınızın değerini artırmak için altyapısının güncelliğini koruması gerekir. SüperServis yatırımınızın güncelliğini korumanız için altyapı olanakları sunar.

Önce siz olun!
Email'inizi gönderin, SüperServis güncellendigi zaman size haber verelim.
E-mail adresim:
Site Yönetim Otomasyonu
SüperServis Sitelerin profesyonel yönetimi için Otomasyon yazılımı üretir.
 
Telefon Santralı
Dokuz Palmiye Sitesinde 320 abonelik telefon santralı kurulmuştur.

Bu site hakkındaki soru ve fikirlerinizi 'a yollayınız.

Copyright © SüperServis. Tüm hakları saklıdır.